Alexander Farén
|
BK Karma |
Lördagen den 1 februari 15:00
|
Alexander Rudberg
|
BK Klossen |
Torsdagen den 6 februari 18:30 Lördagen den 8 februari 12:00 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Anders Andersson
|
Strands BK |
Lördagen den 1 februari 12:00
|
Anders Östlin
|
BK Craft |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Bengt-olov Jonsäll
|
Edsbyns BK |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Berra Hillström
|
Strands BK |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Christer Sundqvist
|
Strands BK |
Lördagen den 1 februari 12:00
|
Daniel Grahn
|
LBK Hudik |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Eva Engström
|
BK Lin |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Frida Hammarström
|
BK Karma |
Lördagen den 1 februari 15:00
|
Gunnar Mohlén
|
Strands BK |
Lördagen den 1 februari 12:00 Lördagen den 1 februari 15:00
|
Gunnar Persson
|
Edsbyns BK |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Hannu Kaunisvesi
|
BK Klossen |
Tisdagen den 28 januari 18:30 Tisdagen den 4 februari 18:30
|
Hasse Olsson
|
BK Glam |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Helena Embretzén
|
Edsbyns BK |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Henrik Jonsson
|
BK Klossen |
Tisdagen den 4 februari 18:30 Lördagen den 8 februari 12:00
|
Håkan Malm
|
Edsbyns BK |
Lördagen den 8 februari 12:00
|
Irene Paby
|
BK Lin |
Tisdagen den 4 februari 18:30
|
Jimmy Näsman
|
Skövde AIK BK |
Lördagen den 8 februari 12:00
|
Joacim Blomsten
|
BK Klossen |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Johan Winlund
|
BK Klossen |
Tisdagen den 4 februari 18:30 Torsdagen den 6 februari 18:30
|
John Erik Mårtensson
|
Warpen BK |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Johnny Andersson
|
Sanna BK |
Lördagen den 8 februari 12:00
|
Jonas Jonsson
|
BK Klossen |
Lördagen den 8 februari 12:00
|
Jouni Kemppainen
|
BK Karma |
Lördagen den 1 februari 15:00
|
Karin Olsson
|
BK Lin |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Kenneth Karlsson
|
Warpen BK |
Lördagen den 8 februari 12:00
|
Kristin Hellström
|
BK Lin |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Lasse Bäcklund
|
Warpen BK |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Leif Fredriksson
|
Östersunds BK |
Lördagen den 8 februari 12:00
|
Lennart Grahn
|
LBK Hudik |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Linda Andersson
|
BK Lin |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Marcus Jonsson
|
Österbo BK |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Margareta Snäll
|
Strands BK |
Lördagen den 8 februari 12:00 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Margaretha Schöning
|
Warpen BK |
Tisdagen den 28 januari 18:30
|
Maria Nylund
|
Warpen BK |
Tisdagen den 28 januari 18:30
|
Mats Jonasson
|
Strands BK |
Lördagen den 8 februari 12:00 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Mats Winlund
|
BK Klossen |
Tisdagen den 4 februari 18:30 Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Mattias Blomqvist
|
BK Enjoy |
Lördagen den 8 februari 12:00
|
Michael Sonefors
|
Warpen BK |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Mikael Berg
|
BK Klossen |
Tisdagen den 28 januari 18:30 Tisdagen den 4 februari 18:30
|
Mikael Blomqvist
|
BK Enjoy |
Lördagen den 8 februari 12:00 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Mikael Hedström
|
Strands BK |
Lördagen den 1 februari 12:00 Lördagen den 1 februari 15:00
|
Monika Sundberg
|
Strands BK |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Patrik Fahlström
|
BK Klossen |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Per Wennberg
|
Edsbyns BK |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Per-Ove Jonsson
|
BK Klossen |
Tisdagen den 4 februari 18:30 Torsdagen den 6 februari 18:30 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Peter Bodell
|
BK Klossen |
Tisdagen den 28 januari 18:30 Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Peter Claar
|
BK Klossen |
Tisdagen den 28 januari 18:30 Tisdagen den 4 februari 18:30 Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Pethra Hellström
|
BK Lin |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Pia Persson
|
BK Lin |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Pär Glaas
|
Strands BK |
Lördagen den 8 februari 12:00 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Robin Fredriksson
|
Warpen BK |
Lördagen den 8 februari 12:00
|
Sanna Näsman
|
Skövde AIK BK |
Lördagen den 8 februari 12:00 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Sebastian Blomsten
|
Sandvikens AIK BK |
Tisdagen den 4 februari 18:30 Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Stefan Johansson
|
BK Klossen |
Lördagen den 1 februari 12:00 Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Sven Mossberg
|
LBK Hudik |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|
Sven-Inge Hallström
|
BK Klossen |
Lördagen den 8 februari 15:00
|
Thomas Lindberg
|
Strands BK |
Lördagen den 8 februari 12:00 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Thomas Lindblad
|
Sandvikens AIK BK |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Thomas Linder
|
Sandvikens AIK BK |
Torsdagen den 6 februari 18:30
|
Tobias Jonsson
|
BK Enjoy |
Lördagen den 8 februari 12:00 Lördagen den 8 februari 15:00
|
Tomas Fredriksson
|
BK Klossen |
Torsdagen den 6 februari 18:30 Lördagen den 8 februari 12:00
|
Tomas Lindbom
|
Hammarby IF BF |
Lördagen den 1 februari 12:00
|
Tommy Forsström
|
LBK Hudik |
Onsdagen den 5 februari 18:30
|